Elana Toruń rozgromiła rywala z Bydgoszczy

Sławomir Pawenta
Zdjęcie ilustracyjne
Zdjęcie ilustracyjne Grzegorz Olkowski
W kolejnym spotkaniu kontrolnym Elana Toruń rozgromiła Chemika Bydgoszcz 7:1 (3:1).

Torunianie bardzo dobrze prezentowali się na tle rywala z IV ligi, ale towarzyski mecz nie rozpoczął się dla nich najlepiej.

Już w siódmej minucie Szymon Maziarz pokonał z rzutu wolnego Michała Nowaka. Później gole strzelali nasi piłkarze.

Podopieczni Rafała Góraka w poniedziałek wybiorą się na zgrupowanie do Rybnika. Na południu kraju rozegrają trzy mecze kontrolne. W środę zmierzą się z ROW-em Rybnik (g. 10.30) i Ruchem Radzionków.

Natomiast w sobotę ich rywalem będzie BKS Stal Bielsko-Biała.

Elana Toruń – Chemik Bydgoszcz 7:1 (3:1)

0:1 S. Maziarz (7), 1:1 M. Kryszak (20, karny), 2:1 M. Felsch (22), 3:1 A. Chmielewski (31), 4:1 R. Kraska (69), 5:1 R. Kraska (71), 6:1 M. Grudziński (78), 7:1 A. Tomaszewski (83)

Elana (I połowa): Nowak – Będzieszak, Urbański, Mysiak, Uszalewski – Kopczyński, Kryszak, Felsch, Stefanowicz – Lenartowski, Kozłowski (31, Jeffrey)

Elana (II połowa): Poloczek – Górka, Ciach, Dobosz, Wróblewski – Chmielewski, Kopeć, Grudziński, Lenkiewicz – Tomaszewski, Jeffrey (60, Kraska)
Zagrali także: Migdalski, Piasecki