nowosci.com.pl

Uważajcie! Tak jeżdżą nocą po Bydgoszczy [ZDJĘCIA+ WIDEO]

Półtora promila alkoholu miał zatrzymany w Bydgoszczy kierowca volkswagena. Cały czas był obserwowany przez kamery miejskiego monitoringu.Zobacz także:

Materiały policji

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/11] Następne

Uważajcie! Tak jeżdżą nocą po Bydgoszczy [ZDJĘCIA+ WIDEO]

Półtora promila alkoholu miał zatrzymany w Bydgoszczy kierowca volkswagena. Cały czas był obserwowany przez kamery miejskiego monitoringu.

Zobacz także: Najładniejsze dziewczyny z toruńskich studniówek [DUŻO ZDJĘĆ]


To pracownicy straży miejskiej obsługujący bydgoskie kamery zauważyli chwiejącego się na nogach młodego mężczyznę podchodzącego do samochodu. Wsiadał za kierownicę auta zaparkowanego na placu Kościeleckich. Po chwili otworzył drzwi i zaczął wymiotować. Widziała to młoda kobieta, która mimo tego wsiadła do passata. Auto ruszyło z otwartymi drzwiami skręcając w ulicę Podwale. Wtedy został powiadomiony o tym dyżurny bydgoskiej policji, który za pojazdem wysłał pobliskie patrole.

Polecamy: Nabór d o policji. Sprawdź czy się nadajesz? [TESTY, PŁACE]

Kierowca został zatrzymany na ulicy Mostowej. Badanie trzeźwości wykazało, że 20-latek był pijany. Miał 1,5 promila alkoholu w organizmie. Mundurowi zatrzymali mu prawo jazdy.

Śledczy z bydgoskiego Śródmieścia przedstawili 20-latkowi zarzut kierowania pojazdem po pijanemu Za to przestępstwo grozi mu kara 2 pozbawienia wolności.

Obejrzyj wideo z monitoringu:

Polecamy