Głosowanie zakończone
Plebiscyt: HIPOKRATES 2023
Wybieramy Ortopedę Roku
Głosowanie będzie trwać do wtorku, 31 października 2023 r. do godz. 21:30. Informacji udziela Katarzyna Wojtecka - tel. 695119848, (pon-pt w godz. 9-15) e-mail: [email protected]
-
Małgorzata Puchała
Nowy Szpital, Nakło nad Notecią
184głosy -
Sebastian Cychowski
Indywidualna Praktyka Lekarska Sebastian Cychowski, Rozgarty
59głosów -
Bartosz Turoń
Regionalny Szpital Specjalistyczny, Grudziądz
47głosów -
Filip Ochapski
Centrum Medyczne PESMED, Bydgoszcz
27głosów -
Rafał Żurawski
Gabinet lekarski, Bydgoszcz
17głosów -
dr n. med. Wiesław Nowacki
Centrum Medyczne Gizińscy, Bydgoszcz
6głosów -
Michał Kułakowski
Ortus Med, Toruń
6głosów -
Wojciech Piotrowski
Indywidualna specjalistyczna praktyka lekarska, Toruń
5głosów -
Miłosz Domagała
Szpital Uniwersytecki nr 1 im. dr Antoniego Jurasza, Bydgoszcz
4głosy -
Krzysztof Grygorowicz
Szpital Wojewódzki im. Bł. Jerzego Popiełuszki, Włocławek
2głosy -
Wojciech Hoffmann
Pałuckie Centrum Zdrowia, Żnin
2głosy -
Jan Piskozub
Polskie Centra Medyczne, Bydgoszcz
2głosy -
Artur Jakubowski
Centrum Reumatologii i Rehabilitacji, Bydgoszcz
1głos -
dr Michał Worek
Jopa Clinic, Toruń
1głos -
Maciej Jackowiak
Wojewódzki Szpital Zespolony, Toruń
1głos -
Artur Sipowicz
Gabinet lekarski, Bydgoszcz
1głos -
Mateusz Alski
Wielospecjalistyczny Szpital Miejski im. dr. Emila Warmińskiego, Bydgoszcz
1głos -
Bartosz Nowakowski
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny, Włocławek
— -
dr Andrzej Olszewski
Centrum Medyczne Gizińscy, Bydgoszcz
— -
dr Jarosław Bizoń
10 Wojskowy Szpital Kliniczny, Bydgoszcz
— -
dr n. med. Michał Błachowski
Centrum Medyczne przy Chopina, Bydgoszcz
— -
dr Tadeusz Jarski
10 Wojskowy Szpital Kliniczny z Polikliniką, Bydgoszcz
— -
Justyna Andrzejewska-Kwiatkowska
Radtke Clinic, Grudziądz
— -
Kamil Graboń
Citomed, Toruń
— -
Leopold Gibas
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera, Toruń
— -
Łukasz Paczesny
Orvit Clinic Lecznice Citomed, Toruń
— -
Mieczysław Staniszewski
Regionalny Ośrodek Medycyny Sportowej SPORTVITA, Bydgoszcz
— -
Miron Termanowski
Centrum Medyczne Clinic Derm, Bydgoszcz
— -
Paweł Urbanowicz
Centrum Medyczne PESMED, Bydgoszcz
— -
Piotr Niedżwiecki
Wojewódzki Szpital Zespolony im. L. Rydygiera, Toruń
— -
Stanisław Jurkowski
NZOZ Mój Lekarz, Lipno
— -
Jacek Jaskółowski
Gabinet lekarski, Bydgoszcz
— -
Jacek Przybek
Gabinet lekarski, Bydgoszcz
— -
Karol Piechocki
Gabinet lekarski, Toruń
— -
Marek Strawiński
Gabinet lekarski, Toruń
— -
Mariusz Śniegowski
Remedium Clinic, Bydgoszcz
— -
Tomasz Dolata
Szpital Uniwersytecki nr 2 im. Jana Biziela, Bydgoszcz
— -
Łukasz Grabarski
Szpital Uniwersytecki nr 2 im. Jana Biziela, Bydgoszcz
— -
Piotr Romaniuk
Centrum Medyczne Gizińscy, Bydgoszcz
—