Tylko u nas
nowosci.com.pl

Fakty, ciekawostki i rozrywka....

Rozwiń
Najlepsi Babcia i Dziadek na świecie. W hotelu "Copernicus"...

Najlepsi Babcia i Dziadek na świecie. W hotelu "Copernicus" wręczyliśmy nagrody w wyjątkowym plebiscycie „Nowości”

Tomasz Wersocki

Nowości Dziennik Toruński

Aktualizacja:

Nowości Dziennik Toruński

Tak prezentują się wyłonieni w plebiscycie „Nowości” najlepsze babcie i najlepsi dziadkowie na świecie
1/18

Przejdź do
galerii zdjęć

©Jacek Smarz

Małgorzata Radkowska oraz Eugeniusz Przewięźlikowski zdobyli nagrodę główną w konkursie „Najlepsi Babcia i Dziadek na świecie”.
Organizowany przez „Nowości” konkurs cieszył się dużą frekwencją. Do plebiscytu zgłoszono - 46 babć oraz 28 dziadków. Jedynym wymogiem wzięcia udziału w konkursie było przesłanie mailem ich zdjęcia, a Czytelnikom „Nowości” został pozostawiony wybór najlepszego z nich.

Kiedy wypada Tłusty Czwartek 2018? Co to jest Tłusty Czwartek? Sprawdź!Tłusty Czwartek 2018. Przepis na faworki. Jak zrobić faworki?Najlepszą babcią na świecie została Małgorzata Radkowska, która zebrała łącznie 289 głosów i tym samym zdobyła pierwsze miejsce w plebiscycie „Nowości”. Ma 43 lata, pracuje w jednym z toruńskich sklepów oraz 2-3 razy w tygodniu sprawuje opiekę nad swoim 6-miesięcznym wnukiem. Wolne chwile uwielbia spędzać na górskich szlakach.

- W głosowaniu na moją kandydaturę pomagały mi koleżanki z pracy oraz najbliższa rodzina - podkreśla Małgorzata Radkowska.

Eugeniusz Przewięźlikowski to według ilości otrzymanych głosów w naszym plebiscycie (zdobył ich aż 120) najlepszy dziadek na świecie. W grudniu ubiegłego roku skończył 87 lat. Przez ten czas dorobił się dwójki wnuczek - 28 i 40-letniej oraz jednego 29-letniego wnuka. Przed emeryturą Eugeniusz Przewięźlikowski pracował jako murarz oraz montażysta na wysokościach.Zdobywcy pierwszego miejsca w konkursie w nagrodę pojadą do Domu Zdrowia Lila w Ciechocinku.

Zobacz także: Nietypowe święta, które wypadają w lutymDrugie miejsca w plebiscycie „Nowości” otrzymali: urszula Oliwkiewicz oraz Robert Wojciechowski, a trzecie miejsce na podium przypadło w udziale - Barbarze Geisel i Jerzemu Dołęgowskiemu.

Ponadto wszyscy zwycięzcy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz obraz z konkursowym zdjęciem. Wręczenie odbyło się w hotelu "Copernicus" w Toruniu, a specjalny tort przygotowała cukiernia Rem Marco.

Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze (1)

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Autor komentarza nie dodał zdjęcia
STRASZNIE GŁUPI KONKURS !!

WOJ. (gość)

Zgłoś naruszenie treści / 1

STRASZNIE GŁUPI KONKURS !!

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo