Redakcja

Redakcja "Nowości"

red

Polska

Aktualizacja:

Polska

Polska Press Grupa


Oddział w Bydgoszczy
ul. Domaniewska 45
02-672 Warszawa

Siedziba i adres korespondencyjny:

Redakcja Nowości


ul. Podmurna 31, 87-100 Toruń
www.nowosci.com.pl
mail: redakcja@nowosci.com.pl

Prezes Oddziału Polska Press
Marek Ciesielski
tel.: 52 32 63 111,
mail: marek.ciesielski@polskapress.pl

Redaktor Naczelny
Artur Szczepański
tel. 52 326 07 28, 56 611 81 01
mail: artur.szczepanski@polskapress.pl

Z-ca Redaktora Naczelnego
Mariusz Załuski
tel. 56 611 81 29, 52 326 31 60
mail: mariusz.zaluski@polskapress.pl

Z-ca Redaktora Naczelnego ds. Mulimediów
Tomasz Pietraszak
tel. 52 326 31 61, 56 611 81 29
mail: tomasz.pietraszak@polskapress.pl

Redaktor wydań
Ryszard Warta
tel. 56 611 81 82
newsroom@nowosci.com.pl

Redakcja Regionalna


Kierownik
Marek Nienartowicz
tel. 56 611 81 14
mail: marek.nienartowicz@nowosci.com.pl

Z-ca Kierownika
Marcin Zawadzki
tel. 56 611 81 76
mail: marcin.zawadzki@nowosci.com.pl

Reporterzy:

Dyżur redakcyjny od pn. do pt. w godz. 13-16
tel. 56 611 81 33
mail: redakcja@nowosci.com.pl

Paulina Błaszkiewicz
tel. 56 611 81 09
mail: paulina.blaszkiewicz@nowosci.com.pl

Lucyna Budniewska
tel. 56 611 8117
mail: lucyna.budniewska@nowosci.com.pl

Alicja Cichocka-Bielicka
tel. 56 611 81 43
mail: alicja.cichocka@nowosci.com.pl

Sławomir Kopeć
tel. 56 611 81 67
mail: slawomir.kopec@nowosci.com.pl

Mirosława Kruczkiewicz
tel. 56 611 81
mail: miroslawa.kruczkiewicz@nowosci.com.pl

Mariola Lorenczewska
tel. 56 611 81 15
mail: mariola.lorenczewska@nowosci.com.pl

Waldemar Piórkowski
tel. 56 611 8124
mail: waldemar.piorkowski@nowosci.com.pl

Szymon Spandowski
tel. 56 611 81 11
mail: szymon.spandowski@nowosci.com.pl

Justyna Wojciechowska-Narloch
tel. 56 611 81 08
mail: justyna.wojciechowska@nowosci.com.pl

Redakcja Online


mail: online@nowosci.com.pl
Kierownik
Tomasz Bielicki
tel. 56 611 81 07
mail: tomasz.bielicki@nowosci.com.pl

Artur Olewiński
tel. 56 611 81 12
mail: artur.olewinska@nowosci.com.pl

Michał Fudali
tel. 56 611 81 49
mail: michal.fudali@nowosci.com.pl

Patryk Młynek
mail: patryk.mlynek@nowosci.com.pl

Redakcja Sportowa


sport@nowosci.com.pl
Kierownik
Piotr Bednarczyk
tel. 56 611 81 18
mail: piotr.bednarczyk@nowosci.com.pl

Sławomir Pawenta
tel. 56 611 81 78
mail: slawomir.pawenta@nowosci.com.pl

Krystian Góralski
tel. 56 611 81 69
mail: krystian.goralski@nowosci.compl

Magazyn "Nowości"


Kierownik
Barbara Jadzińska-Zgubieńska
tel. 52 32 63 130
barbara.jadzinska@nowosci.com.pl

Reporterzy:

Krzysztof Błażejewski
tel. 52 32 63 128
mail: :krzysztof.blazejewski@polskapress.pl

Katarzyna Bogucka
tel. 52 32 63 124
mail: katarzyna.bogucka@polskapress.pl

Paweł Kędzia
tel. 56 611 81 89
mail: pawel.kedzia@nowosci.com.pl

Grzegorz Kończewski
tel. 56 61 18 121
mail: grzegorz.konczewski@nowosci.com.pl

Małgorzata Oberlan
tel. 56 61 18 158
mail: malgorzata.oberlan@nowosci.com.pl

Grażyna Ostropolska
tel. 52 32 63 128
mail: grazyna.ostropolska@polskapress.pl

Piotr Schutta
tel. 52 32 63 124
mail: piotr.schutta@polskapress.pl

Czytaj także

    Komentarze (2)

    Dodajesz komentarz jako: Gość

    Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

    Liczba znaków do wpisania:

    zaloguj się

    Autor komentarza nie dodał zdjęcia
    Błąd w quiz gwara młodzieżowa

    Gość (gość)

    Zgłoś naruszenie treści

    WACHLE - to są uszy. A w quizie pisze ze prawidłowa odpowiedz to pieść - Błąd !

    Autor komentarza nie dodał zdjęcia
    Koszmar na działkach Postęp w Chełmży

    Toruniak (gość)

    Zgłoś naruszenie treści

    Prosił bym o interwencje w sprawie działek postęp
    Wjazd na działki jest koszmarem zmienia jest rozjeżdżona przez sprzęt ciężki który zakładał słupy energetyczne ludzie nie mogą dojść na działki...rozwiń całość

    Prosił bym o interwencje w sprawie działek postęp
    Wjazd na działki jest koszmarem zmienia jest rozjeżdżona przez sprzęt ciężki który zakładał słupy energetyczne ludzie nie mogą dojść na działki na pieszo a nie mówiąc o wjeździe samochodem dwa razy już się zakopałem wzywałem pomoc do wyciągnięcia auta Prezes działek nic z tym nie robi wjazd na działki jest od dwóch stron od chełmińskiego przedmieścia i tam jest koszmar a od ulicy Polnej to kawałek jest drogi resztę trzeba iść w błocie przez 500 metrów do nawet do 800 metrów gdzie ludzie mają działki zwiń

    Najnowsze wiadomości

    Zobacz więcej

    Najczęściej czytane

    Warto zobaczyć

    Wideo

    Gry On Line - Zagraj Reklama