Zachęcamy Czytelników do większej aktywności w plebiscycie

Zachęcamy Czytelników do większej aktywności w plebiscycie

Mariola Lorenczewska

Aktualizacja:

Nowości Dziennik Toruński

Ginekolog położnik Lech Mizarewicz bierze udział w tegorocznym plebiscycie

Ginekolog położnik Lech Mizarewicz bierze udział w tegorocznym plebiscycie ©Grzegorz Olkowski

Czytelnicy wybierają najlepszego lekarza, pielęgniarkę i położną oraz przychodnię. Zwycięzców będzie trzech. Wręczymy dziewięć stetoskopów.
Ginekolog położnik Lech Mizarewicz bierze udział w tegorocznym plebiscycie

Ginekolog położnik Lech Mizarewicz bierze udział w tegorocznym plebiscycie ©Grzegorz Olkowski

Aktualnie w gronie lekarzy najwięcej głosów dostała dr Beata Ochocińska, okulistka z Matopatu. Druga jest dr Barbara Litwin, neurolog ze Specjalistycznej Przychodni Medycyny Rodzinnej Rudak-Med w Toruniu, która już kilka razy wygrywała nasz konkurs. Ginekolog dr Szymon Bednarek z Citomedu - trzeci. Wśród pielęgniarek nadal prym wiedzie pielęgniarka Karolina Michałek z Citomedu.
[break]
Czytelnicy zgłosili do plebiscytu „Złoty Stetoskop 2014” 55 lekarzy, 30 pielęgniarek i położnych oraz osiem przychodni.
Trwa głosowanie (które w przypadku lekarzy przebiega w dwóch turach). Wiele nazwisk powtarza się z poprzednich lat. Miejsca pracy lekarzy, pielęgniarek i położnych to zarówno duże szpitale, jak i małe gabinety i przychodnie. W rywalizacji bierze udział zaledwie osiem wyróżniających się przychodni. Te wytypowane też już wcześniej walczyły o tytuł najlepszej w naszych konkursach. Jak na razie najmniejszym zainteresowaniem Czytelników cieszą się właśnie przychodnie. Czyżby jednak nie zasługiwały na Państwa głosy? Zachęcamy pacjentów do większej aktywności!
Przypomnijmy, że wybieramy lekarza (specjalistę, dentystę, lekarza pierwszego kontaktu), któremu ufamy, pielęgniarkę lub położną z pasją wykonującą swój zawód, przychodnię spełniającą nasze oczekiwania. A biorąc udział w plebiscycie, najpierw zgłaszając swoich faworytów, a teraz oddając na nich głosy, możemy pozytywnie ich zmotywować. Każdy głos się liczy i może zadecydować o zwycięstwie.
Konkurs „Złoty Stetoskop 2014” na najlepszego praktykującego lekarza, pielęgniarkę i położną oraz przychodnię, który przeprowadzamy w głosowaniu SMS-owym, ma służyć wyłonieniu najlepszych w tych trzech kategoriach. Nie można było zgłaszać ani głosować na osoby niewykonujące czynnie zawodu lekarza, pielęgniarki czy położnej.

Zgłoszenia kandydatów trwały od 21 marca do 4 kwietnia. Pierwsza tura głosowania na wcześniej zgłoszonych lekarzy, pielęgniarki i położne oraz przychodnie zaczęła się 18 kwietnia.
4Głosowanie, w którym wyłonimy pierwszych 20 lekarzy, potrwa do 2 maja do godz. 23.59. Głosowanie na pielęgniarkę i położną oraz przychodnię trwa nieprzerwanie do 23 maja do godz. 23.59. Ostateczne wyniki zostaną ogłoszone podczas gali 5 czerwca.
4Zgłoszenie do plebiscytu odbywało się za pomocą wysłania SMS-a pod numer 7148 (koszt SMS-a to 1,23 zł z VAT). Wysłanie SMS-a jest też równoznaczne z oddaniem jednego głosu na kandydata w drugim etapie plebiscytu.
4W treści SMS-a wpisujemy jeden prefiks lekarza, pielęgniarki i położnej lub przychodni. Na każdego kandydata można oddać nieograniczoną liczbę głosów. Zwycięzcą konkursu zostaje ten praktykujący lekarz, ta pielęgniarka i położna oraz ta przychodnia, którzy uzyskają w swojej kategorii największą liczbę prawidłowo oddanych głosów. W przypadku 20 lekarzy - w drugiej turze naszego plebiscytu.
Przyznamy trzy złote, trzy srebrne i trzy brązowe stetoskopy w każdej kategorii. W sumie będzie ich dziewięć. Podajemy (według alfabetu) nazwiska lekarzy, pielęgniarek i położnych oraz nazwy przychodni zgłoszone przez Czytelników do udziału w konkursie. Z jednego numeru telefonu można wysłać nieograniczoną liczbę SMS-ów. Jeden SMS to jeden głos. Wysłanie SMS-a jest równoznaczne z zakupem bieżącego e-wydania „Nowości”.

Czytaj treści premium w Nowościach Dziennika Toruńskiego Plus

Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

Komentarze

Dodajesz komentarz jako: Gość

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

Liczba znaków do wpisania:

zaloguj się

Najnowsze wiadomości

Zobacz więcej

Najczęściej czytane

Warto zobaczyć

Wideo