nowosci.com.pl

Wybuch gazu w domu przy ul. Kujawskiej naprzeciwko dworca PKP Toruń Główny!

O godz. 14.59 przy ul. Kujawskiej 9 w Toruniu doszło do wybuchu gazu w budynku wielorodzinnym naprzeciwko dworca PKP Toruń Główny. Dwie osoby zostały

Grzegorz Olkowski

Następne
Przeglądaj również za pomocą strzałek na klawiaturze [1/27] Następne

Wybuch gazu w domu przy ul. Kujawskiej naprzeciwko dworca PKP Toruń Główny!

O godz. 14.59 przy ul. Kujawskiej 9 w Toruniu doszło do wybuchu gazu w budynku wielorodzinnym naprzeciwko dworca PKP Toruń Główny. Dwie osoby zostały poszkodowane. Na miejscu działało 8 zastępów straży pożarnej. Ulica Kujawska na jakiś czas została zamknięta. Teraz ruch odbywa się już normalnie. 20 osób opuściło budynek przed przybyciem zastępów straży.

- Kobieta i mężczyzna przebywający w pobliżu wymienianej butli gazowej w wyniku jej wybuchu odnieśli oparzenia pierwszego stopnia. Na szczęście eksplozja spowodowała jedynie uszkodzenie okna w mieszkaniu, które jednocześnie zadziałało jako amortyzator wybuchu. Rozrzut części wokół budynku był dość znaczny. Elementy okna znajdowały się nawet 15 metrów od obiektu. Wszyscy mieszkańcy opuścili budynek jeszcze przed przybyciem strażaków – mówi Andrzej Seroczyński, rzecznik prasowy komendy Państwowej Straży Pożarnej w Toruniu.
Zobacz także:

Od marca wyższe emerytur. Kto skorzysta?

Obejrzyj także: Info z Polski

Polecamy